Turnaj se mi nelíbil, protože jsme hráli špatně a skončili poslední, říkal s úsměvem Ladislav Vízek

28.12.2013, 19:37 | Turnaj

Dukla Praha loňský vánoční turnaj internacionálů v Edenu vyhrála, když ve finále zdolala Spartu 6:4. Zatímco Letenští letos dokázali své druhé místo ještě vylepšit, Dukle se turnaj nepovedl a skončila až poslední.

Dukla ve skupině B všechny své zápasy prohrála a nedokázala vyhrát ani v utkání o sedmé místo se Slavií. Armádní celek prohrál 0:4 a po loňském triumfu skončil až poslední. „Turnaj se mi nelíbil, byl špatný povrch i barvy. Nehráli jsme dobře, skončili poslední, takže na něco to musíme svést,“ komentoval s úsměvem po prohraném zápase se Slavií Ladislav Vízek.

„Asi to bylo halou, kterou nám vyměnili za hezčí a my jsme se na ni nějak špatně přizpůsobili,“hledal další z možných důvodů někdejší útočník Dukly, se kterou získal tři československé tituly. „Ve sparťanském prostředí se mi vždycky hraje špatně, ani nyní to nebyla výjimka. Také můžete vidět, že Sparta válí a bude hrát o vítězství v turnaji. Je to jejich hala, tak ať si to vyhrají,“ nechal se ještě před semifinálovými boji slyšet Ladislav Vízek.

V poslední den roku se uskuteční tradiční silvestrovské derby, toho se ale Vízek jako divák nezúčastní. „Nechystám se, ani v minulých letech jsem moc nechodil. Ale v televizi se budu dívat a určitě si i vsadím. Mám pocit, že letos zase vyhraje Slavia, navíc jsou pěkné kurzy,“ odkryl svůj tip na derby a dále dodal: „Pošlu zeťáka (Vladimíra Šmicra – pozn. red.), aby posílil Slavii, protože ji budu mít na tiketu.“

Právě Vladimír Šmicer se měl zúčastnit i vánočního turnaje, kvůli problémům s koleny ale nakonec v sestavě Slavie chyběl. „Navíc musel jít do zoologické zahrady. Celý rok zlobil, tak místo turnaje mašíroval s dětmi do ZOO. Na derby by ale mohl jít, nasbíral pár plusových bodů, takže by mohl mít odpušťák,“ řekl na závěr dobře naladěný Vízek.