Derby vypukne hodinu před polednem, turnaje se zúčastní sedm týmů

9.12.2016, 16:03 | Derby & Turnaj

Třicátý první ročník Silvestrovského derby vypukne 31. prosince v 11:00 duelem veteránů. Halový turnaj internacionálů, který letos nabídne už 22. ročník, se bude konat tradičně na Štěpána 26. prosince.

Silvestrovské derby bude před kamerami České televize, která jej bude tradičně vysílat živě na svém sportovním programu ČT sport, zahájeno v 11:00 hodin duelem veteránů. Zhruba v pravé poledne pak přijde na řadu hlavní bod – 31. ročník derby internacionálů. Derby se i letos uskuteční v Edenu, na umělé trávě v těsné blízkosti stadionu Slavie.

Ještě ale než dojde na tradiční derby Slavie a Sparty, v Areně Sparta v Podvinném mlýně se uskuteční 22. ročník tradičního mezinárodního halového turnaje internacionálů, kterého se zúčastní týmy Slavie, Sparty, Bohemians 1905, Dukly, Plzně, Brna a slovenského Prešova.

Oproti předchozím ročníkům se turnaje zúčastní lichý počet týmů, které budou zařazeny do jedné tabulky a hrát bude každý s každým. Turnaj je naplánován na 26. prosince od 10:00.

V nadcházejících dnech zveřejníme nominace na derby i turnaj a zároveň si budete moci zasoutěžit o volné vstupenky na obě události. Pro více informací sledujte náš web nebo Facebook.